Aktualności

24 Styczeń 2022

4 Design Days po raz kolejny w Katowicach

Już tylko 3 dni dzielą od rozpoczęcia 4 Design Days – największego święta architektury w tej części Europy! Wśród 230 prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczaniem z kolegami i koleżankami oraz pasjonatami architektury i designu znalazł się Tomasz Konior!
Panele z jego udziałem to: Resetowanie miast: Jakie są, na jakie czekamy? oraz Jest Strefa Kultury. Czas na Strefę Nauki!
Do zobaczenia w MCK🤩

19 Styczeń 2022

Otwieramy Bibliotekę Narodową!

Zachęcamy do obejrzenia transmisji na żywo z uroczystości z okazji 275. rocznicy otwarcia Biblioteki Narodowej oraz inauguracji nowych czytelń projektu Konior Studio w czwartek 20 stycznia 2022 roku o godz. 13.00. Transmisja będzie dostępna na kanale YouTube Biblioteki Narodowej oraz na  profilu BN na Facebooku. 📖

Koniecznie zajrzyjcie również tutaj 👉: Biblioteka Narodowa odnowiła czytelnie. Tak wyglądają po remoncie! (whitemad.pl)

15 Styczeń 2022

Hotel Diament Plaza Katowice już dostępny dla gości

Z przyjemnością informujemy, iż początek roku 2022 okazał się dla naszej pracowni ogromnym sukcesem.
Świętowaliśmy wyczekiwane otwarcie rozbudowanego Hotelu Diament Plaza Katowice. Obiekt jest już otwarty na przyjęcie gości.
Hotel znajduje się w ścisłym centrum miasta oraz w pobliżu katowickiego Dworca PKP.

Film z rozbudowy i nadbudowy autorstwa firmy inżynierskiej Statyk dostępny poniżej:
👉 Hotel Diament Plaza w Katowicach – YouTube

11 Styczeń 2022

Polska na 15. miejscu na globalnej liście A'Design Awards

Cieszymy się, że mamy w tym wyniku swój udział 💥
Nasze 2 realizacje: ZPSM nr 1 wraz z Nową Miodową oraz Siedziba Press Glass S.A. zostały nagrodzone w 2021 roku w tym konkursie.
W aktualnym rankingu konkursu A’ Design award and Competition Polska ma 15. miejsce i wyprzedza takie kraje jak Korea Południowa, Rosja, Finlandia czy Norwegia.

Artykuł w Whitemad 💥: Polska projektową potęgą. 15. miejsce na globalnej liście A’ Design Award (whitemad.pl)

27 Grudzień 2021

Property Design Awards 2022

📢Zapraszamy do głosowania!📢
Nowa siedziba Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie według projektu Konior Studio została nominowana w konkursie Property Desing Awards 2022 w kategorii Design -Wnętrza: Obiekty publiczne.

📢Link do głosowania: Property Design Awards 2022 – – Propertydesign.pl
Głosujemy do 10 stycznia 2022 👍

22 Grudzień 2021

Boże Narodzenie 2021

Pięknych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego 2022 roku życzy Tomasz Konior z zespołem Konior Studio.

26 Listopad 2021

Konior Studio w BEST DESIGN POLAND 2021

Best Design Poland🇵🇱 prezentuje sztukę współczesną, dobry design i wspaniałą architekturę z Polski. Przybliża również odbiorcom najlepsze projekty z Polski i naszych rodzimych, niezwykłych projektantów, artystów i architektów, którzy stoją za tymi wybitnymi dziełami.
Nasze 2 realizacje: Siedziba Firmy Press Glass S.A. oraz Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie pojawiły się wśród wyróżnionych projektów w tym roku.
Serdecznie dziękujemy!!🎉

24 Listopad 2021

List uznania dla Konior Studio | A'Desing Award & Competiton 🏆

Dnia 24 listopada otrzymaliśmy list uznania od organizatorów konkursu A’Design Awards & Competition, w którym wyróżnione zostały nasze dwa obiekty: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie oraz Siedziba Firmy PressGlass.

Cieszymy się niezmiernie, iż nasza praca została doceniona na arenie międzynarodowej.🏆

19 Listopad 2021

BEST OF THE BEST w konkursie ICONIC AWARDS dla siedziby firmy Press Glass

Z przyjemnością informujemy, że siedziba firmy Press Glass S.A. została nagrodzona w konkursie Iconic Awards 2021 w kategorii Innovative Architecture oraz dołączyła do grona projektów wyjątkowych- Best of Best. German Design Council od 2013 roku jest organizatorem tego międzynarodowego konkursu i przyznaje nagrody wizjonerskim budynkom, innowacyjnym produktom i zrównoważonej komunikacji we wszystkich sektorach architektury. Natomiast Siedziba Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie zdobyła w tym konkursie Nagrodę Zwycięzcy. 

👉Więcej informacji o opinii jury oraz o nagrodach, które przyjechały do nas z Frankfurty odnajdziecie na naszym Fanpage’u.🏆

9 Listopad 2021

Press Glass S.A.| Plebiscyt Polska Architektura XXL | 17.11.2021

Serdecznie zapraszamy na wywiad z Tomaszem Koniorem oraz prezentację budynku Press Glass S.A. w ramach cyklu Finaliści i laureaci Plebiscytu Polska Architektura XXL. Porozmawiamy o obiekcie, innych ciekawych projektach pracowni Konior Studio oraz dalszych planach na przyszłość.

Widzimy się 👉 17 listopada 2021 o godz. 11:00.
Transmisja na kanale YouTube, FB i LinkedIn.

👉 YT: https://www.youtube.com/watch?v=14JlngYvS7g
👉 FB: https://fb.me/e/1TWQZus3d
👉 LIn: https://www.linkedin.com/events/6862006349488824320/

Strona 1 z 19