Aktualności

26 Listopad 2021

Konior Studio w BEST DESIGN POLAND 2021

Best Design Poland🇵🇱 prezentuje sztukę współczesną, dobry design i wspaniałą architekturę z Polski. Przybliża również odbiorcom najlepsze projekty z Polski i naszych rodzimych, niezwykłych projektantów, artystów i architektów, którzy stoją za tymi wybitnymi dziełami.
Nasze 2 realizacje: Siedziba Firmy Press Glass S.A. oraz Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie pojawiły się wśród wyróżnionych projektów w tym roku.
Serdecznie dziękujemy!!🎉

24 Listopad 2021

List uznania dla Konior Studio | A'Desing Award & Competiton 🏆

Dnia 24 listopada otrzymaliśmy list uznania od organizatorów konkursu A’Design Awards & Competition, w którym wyróżnione zostały nasze dwa obiekty: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie oraz Siedziba Firmy PressGlass.

Cieszymy się niezmiernie, iż nasza praca została doceniona na arenie międzynarodowej.🏆

19 Listopad 2021

BEST OF THE BEST w konkursie ICONIC AWARDS dla siedziby firmy Press Glass

Z przyjemnością informujemy, że siedziba firmy Press Glass S.A. została nagrodzona w konkursie Iconic Awards 2021 w kategorii Innovative Architecture oraz dołączyła do grona projektów wyjątkowych- Best of Best. German Design Council od 2013 roku jest organizatorem tego międzynarodowego konkursu i przyznaje nagrody wizjonerskim budynkom, innowacyjnym produktom i zrównoważonej komunikacji we wszystkich sektorach architektury. Natomiast Siedziba Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie zdobyła w tym konkursie Nagrodę Zwycięzcy. 

👉Więcej informacji o opinii jury oraz o nagrodach, które przyjechały do nas z Frankfurty odnajdziecie na naszym Fanpage’u.🏆

9 Listopad 2021

Press Glass S.A.| Plebiscyt Polska Architektura XXL | 17.11.2021

Serdecznie zapraszamy na wywiad z Tomaszem Koniorem oraz prezentację budynku Press Glass S.A. w ramach cyklu Finaliści i laureaci Plebiscytu Polska Architektura XXL. Porozmawiamy o obiekcie, innych ciekawych projektach pracowni Konior Studio oraz dalszych planach na przyszłość.

Widzimy się 👉 17 listopada 2021 o godz. 11:00.
Transmisja na kanale YouTube, FB i LinkedIn.

👉 YT: https://www.youtube.com/watch?v=14JlngYvS7g
👉 FB: https://fb.me/e/1TWQZus3d
👉 LIn: https://www.linkedin.com/events/6862006349488824320/

29 Październik 2021

#wyróżnienie🎉| Siedziba Press Glass S.A. | Architektura Roku Woj.Śląskiego

Wyniki 27 edycji konkursu Architektura Roku Województwa Śląskiego 2021 zostały ujawnione. W kategorii obiekt wyróżniono siedzibę firmy Press Glass S.A.  projektu Konior Studio, która zlokalizowana jest w Konopiskach (woj. śląskie, k. Częstochowy). Wszystkie wyniki można odnaleźć tutaj: SARP KATOWICE

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim laureatom!🎉

9 Październik 2021

I Nagroda w kategorii Budynek kultury| Konkurs Nagroda Roku SARP 2021

W piątek, 8 października br. podczas uroczystej gali  ogłoszone zostały wyniki tegorocznej, 38. edycji Nagrody Roku SARP przyznawanej za najlepszy obiekt architektoniczny zrealizowany w Polsce do końca 2020 roku. I Nagrodę dla Konior Studio przyznano za Siedzibę Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie w kategorii Budynek Kultury.
Ponadto,  siedziba firmy PressGlass SA zdobyła nominację w kategorii budynek biurowy, oświaty lub administracji.

Wyniki konkursu odnaleźć można tutaj: Stowarzyszenie Architektów Polskich – NAGRODA ROKU SARP edycja 2021. 
Wszystkim zwycięzcom i nominowanym serdecznie gratulujemy 🎉

fot. Michał Wajnchold

23 Wrzesień 2021

Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach|20-22.09.2021#EEC2021

Największe wydarzenie biznesowe w Europie Środkowo-Wschodniej, które nosi miano Europejskiego Kongresu Gospodarczego już za nami. Dnia 22.09.2021 Tomasz Konior wystąpił jako prelegent w panelu dyskusyjnym dotyczącym projektu nowego, europejskiego Bauhausu. Podczas tego spotkania dzielono się pomysłami, które pomogłyby zatrzymać kryzys klimatyczny oraz zapewnić wyższą jakość życia mieszkańcom Katowic i nie tylko.

Link do retransmisji sesji odnajdą Państwo klikając tutaj: AGENDA – Europejski Kongres Gospodarczy (eecpoland.eu).

2 Wrzesień 2021

Property Forum 2021

3 września o godzinie 13:00 Tomasz Konior weźmie udział w debacie podczas Property Forum 2021. Tematem debaty będą „szczęśliwe” miasta.

Aby posłuchać debaty należy zarejestrować się pod linkiem: Rejestracja 2021 – Property Forum

4 Sierpień 2021

Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego

Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach nominowane do Nagrody Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego.

Głosowanie trwa na stronie:
https://npp.slaskie.pl/vote/npp-edycja2021

Za każdy oddany głos serdecznie dziękujemy 😀

26 Lipiec 2021

Prime Property Prize 2021

ℹ️Nominacja w konkursie Prime Property Prize 2021ℹ️
Biurowiec firmy PRESS GLASS, zaprojektowany przez nasza pracownię, został nominowany w kategorii Architektura. Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie oraz zachęcamy do głosowania na stronie:
Plebiscyt trwa do 22 sierpnia! ✊
Strona 1 z 19