Aktualności

1 Kwiecień 2020

Szkoła Muzyczna w Warszawie w Architekturze Murator

W najnowszym, kwietniowym wydaniu „Architektury Murator” znalazł się artykuł poświęcony zaprojektowanej przez Konior Studio Szkole Muzycznej w Warszawie. Gorąco zachęcamy do lektury.

17 Luty 2020

Przyjmiemy do zespołu w Katowicach

Przyjmiemy do zespołu w Katowicach: ARCHITEKTKI i ARCHITEKTÓW PROWADZĄCYCH oraz ARCHITEKTKI i ARCHITEKTÓW.
Wymagane doświadczenie w realizacji projektów na wszystkich etapach oraz znajomość programu Revit.
CV i portfolio z nazwą miasta i stanowiskiem w tytule prosimy przysyłać na adres rekrutacja@koniorstudio.pl

17 Luty 2020

Przyjmiemy do zespołu w Katowicach

Przyjmiemy do zespołu w Katowicach: BIM Managera.
Wymagana doskonała znajomość narzędzi i procesów BIM oraz min. 2 letnie doświadczenie w pracy w biurze architektonicznym w środowisku Revit.
CV z nazwą miasta i stanowiskiem w tytule prosimy przysyłać na adres rekrutacja@koniorstudio.pl

6 Luty 2020

Tomasz Konior na 4 Design Days

Tomasz Konior po raz kolejny bierze udział w 4 Design Days. Tym razem zobaczyć będzie go można podczas następujących sesji: „Szkoły i przedszkola”, gdzie zaprezentuje Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie, „Te nieruchomości zmieniają Śląsk”, podczas której pokaże Hotel PURO w Katowicach oraz „Strefa Kultury – co dalej?”, gdzie weźmie udział w dyskusji na temat Strefy Kultury w Katowicach. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które trwać będzie od 6 do 9 lutego na terenie Spodka oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

 

10 Styczeń 2020

GRAMY W 28 EDYCJI WOŚP!!

„Architekci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” – w akcję włączył się również Tomasz Konior, który zachęca do licytowania aukcji, której przedmiotem jest koncert w jego towarzystwie w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Gorąco zachęcamy do licytacji i wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

27 Grudzień 2019

Tomasz Konior w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej"

Tomasz Konior udzielił wywiadu dla „Rzeczpospolitej”, w którym powiedział kilka słów na temat architektury. Zachęcamy do zapoznania się z treścią wywiadu pod adresem: https://www.rp.pl/Nieruchomosci/312279951-Architektura-to-nie-tylko-budynki.html

26 Listopad 2019

II nagroda w konkursie na Budynek Dydaktyczny Akademii Muzycznej w Katowicach

Konior Studio zdobyło II nagrodę w konkursie na Budynek Dydaktyczny Akademii Muzycznej w Katowicach. Autorzy: Tomasz Konior Dominik Koroś, Patrycja Lyszczyk, Kacper Krok, Agata Pietrzak, Maciej Sewiołło, Magda Jagoda przy współpracy z BuroHappold Engineering, Manufaktura Technologiczna, Digital Bunch. Gratulujemy laureatom i wyróżnionym👏🏼

19 Listopad 2019

Tomasz Konior laureatem w plebiscycie „Architektury-murator”

Z okazji ćwierćwiecza „Architektury-murator”, redakcja wskazała 250 postaci, które w ciągu ostatnich 25 lat miały wpływ na kształt i promocję architektury w Polsce. W zaszczytnym gronie wyróżnionych znalazł się również Tomasz Konior, który w kategorii „Architektura” zdobył drugie miejsce. Na podium wraz z nim uplasowali się: na pierwszym miejscu Henryk Łaguna, a na trzecim Robert Konieczny. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

15 Listopad 2019

Nagroda 4Buildings Awards 2019 dla Społecznej Szkoły Podstawowej im. Lady Sue Ryder w Niepołomicach

Decyzją kolegium redakcyjnego i Jury Konkursu oraz głosami Czytelników portalu Propertydesign.pl nagrodę 4Buildings Awards 2019 w kategorii Projekty – Budynek publiczny zdobyła Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder w Niepołomicach, którą zaprojektowało Konior Studio. Wręczenie wyróżnień odbyło się na uroczystej Gali 15 listopada 2019, nagrodę odebrał Tomasz Konior.

15 Listopad 2019

Tomasz Konior na 4Buildings

Tomasz Konior panelistą podczas 4Buildings. Wziął udział w dyskusji w ramach panelu „Inwestor, architekt, wykonawca, dostawca – jak budować ekoświadomość w procesie budowlanym”.

Strona 1 z 15